Glaserat stengods på stensockel. Häst. Signerad. Längd 27 cm. Stensockeln med repor samt fettfläckar från häftmassa.
15 000 SEK | 2023-07-29 11:35 |
14 000 SEK | 2023-07-28 22:35 |
11 000 SEK | 2023-07-29 07:11 |
8 000 SEK | 2023-07-02 14:16 |
6 500 SEK | 2023-06-16 15:13 |
900 SEK | 2023-06-30 08:16 |
450 SEK | 2023-06-29 19:50 |
400 SEK | Startpris |