Glaserat stengods. Rörstrand. 1900-talets mitt. Signerad undertill. Höjd 16 cm. Proveniens: Yngve och Karin Blixt hem, Höganäs.
1 200 SEK | 2023-07-18 05:14 |
1 100 SEK | 2023-07-17 23:17 |
700 SEK | 2023-06-15 16:48 |
450 SEK | 2023-06-27 22:13 |
400 SEK | Startpris |