Stengods monterad på sockel av furu. I form av fågel. Signerad undertill. Höjd utan sockel 13 cm. Mindre avslag på foten. Proveniens: Yngve och Karin Blixt hem, Höganäs.
8 000 SEK | 2023-07-28 22:23 |
7 500 SEK | 2023-07-29 08:40 |
3 800 SEK | 2023-06-15 16:50 |
400 SEK | Startpris |