Glaserat stengods i grön/bruna nyanser. Signerad och daterad 1970 undertill. Höjd 19 cm. Krackeleringar. Proveniens: Yngve och Karin Blixt hem, Höganäs.
1 000 SEK | 2023-07-29 10:08 |
900 SEK | 2023-07-28 23:27 |
800 SEK | 2023-07-04 20:27 |
700 SEK | 2023-06-15 16:50 |
600 SEK | 2023-06-28 18:46 |
400 SEK | Startpris |