Stengods med harpälsglasyr i brunt. Gustavsberg, 1900-talets andra hälft. Signerad undertill. Höjd 9 cm. Proveniens: Yngve och Karin Blixt hem, Höganäs.
2 200 SEK | 2023-07-29 10:34 |
2 000 SEK | 2023-07-29 12:32 |
1 800 SEK | 2023-07-28 23:24 |
1 700 SEK | 2023-07-17 23:19 |
1 500 SEK | 2023-07-15 15:26 |
1 400 SEK | 2023-06-15 16:28 |
450 SEK | 2023-06-28 12:37 |
400 SEK | Startpris |