Glaserad keramik, stämplat Brønsted Denmark, ca 1950-tal. Längd ca 40 cm.
1 600 SEK | 2023-07-29 10:51 |
1 500 SEK | 2023-07-28 23:27 |
600 SEK | 2023-07-12 09:07 |
400 SEK | Startpris |