Delvis glaserad raku-bränd keramik med krackelyrer. Signerade och daterade undertill. Diameter23 och 39 cm.
1 200 SEK | 2023-07-29 11:54 |
1 100 SEK | 2023-07-11 17:11 |
1 000 SEK | 2023-06-15 16:52 |
600 SEK | 2023-06-28 20:39 |
400 SEK | Startpris |