Glaserat stengods. Osignerad. Höjd 41, diameter 35 cm. Smärre krackeleringar.
8 000 SEK | 2023-07-29 12:27 |
7 500 SEK | 2023-07-27 14:38 |
7 500 SEK | 2023-07-29 11:48 |
4 800 SEK | 2023-06-15 16:53 |
1 000 SEK | 2023-07-05 09:33 |
400 SEK | Startpris |