Grönglaserat stengods med genombrotten dekor. Höganäs. Signerade undertill. Höjd 13 cm. En med obetydlig nagg, skador. Proveniens: Yngve och Karin Blixt hem, Höganäs.
450 SEK | 2023-07-29 11:31 |
400 SEK | 2023-07-17 23:19 |
400 SEK | Startpris |