Glaserat stengods. Rörstrand, 1900-talets andra hälft. Höjd 25 cm, diameter 42 cm. Proveniens: Yngve och Karin Blixt hem, Höganäs.
12 000 SEK | 2023-07-29 12:30 |
11 000 SEK | 2023-07-28 23:41 |
6 500 SEK | 2023-07-27 10:21 |
5 000 SEK | 2023-07-18 05:17 |
4 400 SEK | 2023-07-17 23:13 |
3 600 SEK | 2023-07-12 12:12 |
2 800 SEK | 2023-06-15 16:29 |
1 000 SEK | 2023-06-28 16:15 |
400 SEK | Startpris |