Stengods med oxblodsglasyr. Höganäs, signerad undertill. Höjd 45 cm. Smärre krackeleringar.
500 SEK | 2023-06-15 16:30 |
450 SEK | 2023-06-27 22:08 |
400 SEK | Startpris |