11. Fotografier med ramar 1800-tal

Fotografier med ramar 1800-talets mitt. Mått var och en ca 15 x 10 cm. En med spricka i glaset.

Varunr 11182

25 Maj 2016 20:55

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 50 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

100350 SEK2016-05-25 19:54
127640 SEK2016-05-20 20:34
3130 SEK2016-05-17 08:05
1810 SEK2016-05-13 08:43
 10 SEK Startpris

Sålt på Smartauktioner,

Inga avgifter tillkommer!