6. Akvarell, otydligt signerad

Akvarell på papper, otydligt signerad. Mått med ram ca 33 x 28 cm.

Varunr 11177

25 Maj 2016 20:21

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 20 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

3120 SEK2016-05-17 08:03
1810 SEK2016-05-13 08:41
 10 SEK Startpris

Sålt på Smartauktioner,

Inga avgifter tillkommer!