15. Axel Olson

Litografi
Signerad och märkt HC.
Bildmått 55x40
Rammått 66x52

Varunr 37438

7 November 2021 18:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 600 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 600 SEK

600 SEK2021-11-07 18:02
550 SEK2021-11-07 17:14
350 SEK2021-10-27 16:18
150 SEK Startpris

Kvalitetsauktion, Söndag 7/11 18:00, Hovslätt

Lördag 6/11 och Söndag 7/11 Kl.10-13 Barrsätragatan 22 Hovslätt

Visning Lördag 6/11 kl. 10-13.00. Söndag 7/11 kl. 10-13.00 Barrsätragatan 22 Hovslätt
Om ni vill vara med online på auktionen under Söndagen behövs ett kundnr.
Tryck på "Delta i realtidsauktion" efter 17.30 eller mitt under auktionen. Auktionstart 18.00
Frakt går att lösa.
Jag tar hand om frakter i den takt som jag hinner

Slagavgift 40 SEK Ink.moms