30. Lotta Backman

Litografi 35/250
Signerad
Bildmått 41x32 cm
Rammått 57x50 cm

Varunr 39512

18 April 2022 18:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 550 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 600 SEK

550 SEK2022-04-17 12:35
500 SEK2022-04-18 18:07
400 SEK2022-04-11 17:10
350 SEK2022-04-13 10:46
150 SEK Startpris

Påskauktion, Måndag 18/4 18:00, Hovslätt

Söndag 17/4 10-13.00 Måndag 18/4 10-13.00 Barrsätragatan 22 Hovslätt

Katalogen är under uppbyggnad fram till Långfredag.
Visning på Barrsätragatan 22 Hovslätt
17/4 10-13.00
18/4 10-13.00

Slagavgift 40 SEK Ink.moms