Kanonauktioner
Mina sidor
Uppgifter
(Namn, adress, tele...)
(Bud, köpt, sålt...)
Fakturor
Skapa konto
Kanonauktioner 26 Maj
12
Samtliga utrop
12
Samtliga utrop
Möbler
Konst
Asiatiskt
Katalognummer
SALONGSBORD ROKOKOSTIL M MARMORSKIVA 1800-TAL BREDD 110 DJUP 65 HÖJD 78 CM
Förhandsvisning
BOKHYLLA M SKÅP 50/60-TAL TOTAL HÖJD 175 BREDD 82 DJUP 41 CM
Förhandsvisning
IMARI JAPAN 1800-TAL VAS/LAMPA HÖJD 65 CM
Förhandsvisning
FRI FORM LIGGVAGNAR ETT PAR ETIKETTMÄRKTA ELSA STACKELBERG NYPRIS 16.000:-/ST
Förhandsvisning
SEKRETÄR HÄLSINGLAND ORIGINALMÅLAT CA 1820-30-TAL BR. 103 DJ. 49 HÖ. 100 CM
Förhandsvisning
VÄGGSKÅP (FIOLLÅDA) FRÅN GRÖNÅS JÄRVSÖ HÄLSINGLAND ORIGINALMÅLAT CA 1820-30-TAL HÖ. 82 BR. 40 DJ. 26 CM
Förhandsvisning
KRYDDSKÅP GÄSTRIKLAND ORIGINALMÅLAT 1800-TALETS BÖRJAN BR. 51 DJ. 31 HÖ. 66 CM
Förhandsvisning
BOCKBORD 16/1700-TAL, LÄ 165, DJUP 75, HÖJD 76 CM
Förhandsvisning
MARINMÅLNING OLJA "DALARÖ SKANS" SIGN. FRISK 1889 92X 62 CM
Förhandsvisning
BOKSKÅP 1800/1900-TAL HÖJD 195 BREDD 90 DJUP 41 CM
Förhandsvisning
ERIK JERKEN OLJA PÅ DUK 46x56 CM SIGN jERKE
Förhandsvisning
ANNA VON GERSTORFF OBOLENSKY AKVARELL BLOMSTERSTILLEBEN MÅTT 45x57
Förhandsvisning