Mina sidor • Skapa ett konto  •
Att lägga bud • Mina favoriter
Tillbaka
Stora bilder
Klubbslag (3.00 SEK4.00 SEK5.00 SEK6.00 SEK7.00 SEK8.00 SEK9 12.00 SEK13.00 SEK14.00 SEK15.00 SEKbud)
9.00 SEK10.00 SEK11.00 SEK12.00 SEK13.00 SEK2.200 SEK23.00 SEK24.00 SEK25.00 SEK26.00 SEK27.00 SEK
 Teakbokhylla
Fanerskador
Katalognummer:106
Varunr:172267
Startpris: 100 SEK
Slagavgift:30 SEK Ink.moms
Ant. besök:145

OBS Endast 30kr tillkommer på klubbat pris INGEN extra procent.
Vid vinnande bud får ni ett e-mail efter auktionens slut cirka 16:30
Utlämningen är öppen auktionsdagen fram till 19:30
Måndagen efter auktionen mellan 8.00 till 12.00

Auktion

Heberg 2019-02-10 Kl 11:00

Visning:

Det är samma visnings tider för webbauktionen.
Torsdagen den 7/2-19 Kl 17:00-19:00
Lördagen den 9/2-19 Kl 11:00-14:00
Söndagen den 10/2-19 Kl 10:00
Licensierad till Hebergs Auktioner AB [SWEDISH]