138. S. Lundstrøm, Komposition

Olie på lærred, 100 x 73 cm, sign. S. Lundstrøm 1989

Varenr 15445

24 Maj 2014

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.300 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1800 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

JUSTITIA1.100 DKK2014-05-18 10:01
 1.100 DKK Startpris

Auktion 266 - 24. maj, Lørdag d. 24. maj kl. 11

Eftersyn

Søndag d. 18. maj kl. 12 - 16 Mandag d. 19./5. - fredag d. 23./5. kl. 12 - 17 Onsdag d. 21./5. kl. 12 - 19

Andre populære emner