139. Maleri, Landskab - Forår

Olie på lærred, 41 x 50 cm, sign. Ekelund 1975

Varenr 17024

24 Maj 2014

Vurdering 3000 DKK

Auktion 266 - 24. maj, Lørdag d. 24. maj kl. 11

Eftersyn

Søndag d. 18. maj kl. 12 - 16 Mandag d. 19./5. - fredag d. 23./5. kl. 12 - 17 Onsdag d. 21./5. kl. 12 - 19