242. Poul Nielsen, Pigeportræt

Olie på lærred, 28 x 36 cm, sign. monogram

Varenr 14937

24 Maj 2014

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.800 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 3000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

186551.800 DKK2014-05-21 14:21
 1.800 DKK Startpris

Auktion 266 - 24. maj, Lørdag d. 24. maj kl. 11

Eftersyn

Søndag d. 18. maj kl. 12 - 16 Mandag d. 19./5. - fredag d. 23./5. kl. 12 - 17 Onsdag d. 21./5. kl. 12 - 19

Andre populære emner