17924. Ekelund, Optrukne joller

Litografi, rammemål 60 x 68 cm, sign. Ekelund -66 22/30

Varenr 17924

24 September 2014 18:30

Vurdering 400 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms