19725. Folmer Bendtsen, Havnemotiv med måne

Litografi, lysmål 49 x 71 cm, sign. 312/480

Varenr 19725
Kondition M3

24 September 2014 18:33

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt