133. Ubekendt kunstner, Sneppejæger og hund i landskab

Utydeligt sign. Olie på lærred, 59 x 47 cm.

Varenr 22803

19 April 2015

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.800 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

Knuthenborg, 19. april 2015 13:00, Knuthenborg

Andre populære emner