29. Janus la Cour (1837-1909), Tidlig morgen, udsigt fra et bakkedrag, i forgrunden duggede edderkoppespind

Sign. på etiket verso J. la Cour. Olie på lærred, 111 x 179 cm

Varenr 22848

19 April 2015

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 28.000 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 20000-30000 DKK

Knuthenborg, 19. april 2015 13:00, Knuthenborg

Andre populære emner