22641. Litografi?, Susanne Jensen

"Mine øje er i dine hænder", sign. Susanne Jensen 1-93. Rammemål: 148 x 68 cm

Varenr 22641

4 Marts 2015 20:20

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 600 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

16217600 DKK2015-02-27 21:51
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner