22972. Ernst Syberg, Landskab med køer

Litografi, lysmål 56 x 75 cm. Sign. Ernst Syberg 1977 og nummereret 212/300

Varenr 22972

4 Marts 2015 20:23

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 150 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

21275150 DKK2015-03-02 19:09
 150 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner