25740. Ludvig Kabell (1853-1902): Bygevejr

Olie på lærred, 24,5 x 34,5 cm. Sign.
(krakeleringer)

Varenr 25740

27 Maj 2015 20:01

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 225 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800 DKK

4953225 DKK2015-05-27 19:59
17602200 DKK2015-05-27 19:58
21751100 DKK2015-05-24 14:09
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms