26009. Peter Nyborg: Komposition

Signeret på bagsiden Peter Nyborg -88. Olie på lærred. 110 x 146 cm

Varenr 26009

3 Juni 2015 19:49

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 2.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

3402.000 DKK2015-06-03 12:47
218231.900 DKK2015-06-01 08:22
41651.400 DKK2015-05-30 10:23
46451.300 DKK2015-05-30 09:25
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt