25302. Poul Dahl, Landskab

Olie på lærred, 68 x 96 cm, sign. Poul Dahl 47

Varenr 25302

3 Juni 2015 19:52

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt