25303. Gudmund Olesen, Hus i skovparti

Olie på lærred, 99 x 112 cm, sign. Gudmund Olsen 1945 (reparation)

Varenr 25303

3 Juni 2015 19:54

Vurdering 2500 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner