25473. Anna Haunaford, "White Lilaes"

Olie på lærred, 60 x 77 cm, sign.

Varenr 25473

3 Juni 2015 19:57

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 375 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

21918375 DKK2015-06-03 19:54
19267350 DKK2015-06-03 19:48
18655275 DKK2015-06-03 16:02
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms