25739. Ebba Carstensen (1885-1967): Haveparti

Olie på lærred, 92 x 88 cm, sign. Bagside: Ebba Carstensen Hornbæk (Fredericia)

Varenr 25739

3 Juni 2015 20:02

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 1.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

3401.000 DKK2015-05-31 23:58
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner