25794. Hans Voigt Steffensen: Dansende Piger

Litografi, sign. H. Voigt Steffensen 81 og mærket EA. Lysmål 57 x 68 cm

Varenr 25794

3 Juni 2015 20:03

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt