25806. Ernst Syberg, Landskab

Litografi, 66 x 82,5 cm. Sign. Ernst Syberg 1969 45/270

Varenr 25806

3 Juni 2015 20:06

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt