25954. Aage Strand, Steeplechaseryttere ved at forcere hindring

Olie på lærred, 85 x 120 cm. Sign. Aage Strand 1937

Varenr 25954

3 Juni 2015 20:11

Vurdering 2500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt