25392. Forgyldt vægspejl, rokokoform

I rigt udskåret og forgyldt ramme. H: 107 cm

Varenr 25392

3 Juni 2015 20:44

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner