19688. Knud Agger, Motiv fra Limfjorden

Olie på lærred, 52 x 72 cm, usign. Stammer fra arvinger efter kunstneren

Varenr 19688

10 Juni 2015 19:43

Vurdering 4500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt