12778. Edvard Sarvig, Landskab

Olie på lærred, 44 x 51 cm, sign. monogram

Varenr 12778

10 Juni 2015 19:44

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms