12214. Axel H., Komposition

Olie på lærred, 119 x 90 cm, sign. Axel H 70

Varenr 12214

1 Juli 2015 19:31

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms