26170. Figurkompositioner, malede på stof (2)

Ubekendt afrikansk kunstner, utydeligt sign. 23 x 27,5 cm. I ens sorte rammer og passepartout'er

Varenr 26170

8 Juli 2015 19:36

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms