25304. Knud Nielsen, Mørkt byparti

Olie på plade, 61 x 72 cm, sign. Knud N

Varenr 25304

8 Juli 2015 19:42

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms