26067. Bent Galatius, (1922-): Parti fra Østerbro - Østbanegade med Langeliniebroen

Sign. Bent Galatius. Olie på lærred. 85 x 100.

Varenr 26067

2 September 2015 21:19

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 350 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

1227350 DKK2015-09-02 18:44
19113325 DKK2015-09-02 20:29
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner