26426. Ubekendt kunstner, Fuji

Lak og olie på plade. 39,5 x 60 cm, usign. Monteret i ramme på stof og bag glas

Varenr 26426

2 September 2015 19:46

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner