26465. O. F. Olsen, Hvide spring

Olie på lærred, 121 x 250 cm, sign. bagside O. F. Olsen 90

Varenr 26465

2 September 2015 19:47

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt