23993. Armstole, BM 73, Børge Mogensen (4)

Fire armstole af mahogni,sæde og ryg betrukket med sort, ternet uld. Fremstår med brugsspor og slitage

Varenr 23993

16 September 2015 19:33

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 200 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 600 DKK

68200 DKK2015-09-16 17:14
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms