29953. Sofa samt bergère, rokokoform

Rigt udskåret og forgyldt stel med bladværk og kæmninger. Lyseblåt silkebetræk. Flot stand.
Sofa L: 125, D: 67, H: 96

Varenr 29953

9 December 2015 19:44

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.650 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

190451.650 DKK2015-12-09 17:52
681.600 DKK2015-12-07 21:48
187231.400 DKK2015-12-07 16:37
226231.200 DKK2015-12-06 23:42
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt