30169. Standur i hvidmalet og delvis forgyldt kasse

Top flankeret af trekvart søjler. Kasse med kvartsøjler og tandsnit. Tinskive monteret på træplade med forgyldte ornamenter. Sign. H. Estrup

Varenr 30169

13 Januar 2016 19:45

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms