29938. Firefløjet japansk skærm

Firefløjet skærm af udskåret træ, på den ene side glatte paneler, på den anden landskabsscenerier med figurer. 20. årh.
H: 185, længde ca. 178 cm (Hvert panel 44,5 cm)

Varenr 29938

13 Januar 2016 19:46

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 600 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1500-2000 DKK

19000600 DKK2016-01-11 17:52
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms