36109. Bruno Mathsson, armstol model Eva

Af formbøjet lamineret bøgetræ, sæde udspændt med gjorde, Stemplet Bruno Mathsson design made in Sweden.
(brugsslitage, pletter)

Varenr 36109

10 August 2016 19:32

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.500 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

681.500 DKK2016-08-10 19:29
237201.400 DKK2016-08-10 19:27
225281.300 DKK2016-08-10 19:24
22370800 DKK2016-08-10 00:44
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner