36545. Johannes Johannessen (1890-1982): Grønt landskab med tre kvinder

Akvarel på papir, 37 x 49 cm. Sign. J. Johannessen

Varenr 36545

7 September 2016 19:59

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms